Prezes Jarosław Kaczyński z wizytą w Chojnicach

W czwartek, 8.12.2022r. Prezes #PiS #JarosławKaczyński spotkał się z mieszkańcami Chojnic. Wizyta w Chojnickim Centrum Kultury odbyła się w ramach prowadzonego od czerwca objazdu nowych okręgów partyjnych.
Prezes PiS Jarosław Kaczyński w Chojnicach: „Zależy nam na tym, aby każdy był zaopiekowany przez państwo. Wcześniej polityka społeczna była praktycznie niedostrzegalna – wynikało to z liberalizmu. Do 2015r. było wiele nadużyć i to na ogromną skalę.”
Prezes PiS wspomniał także o realizacja polityki narodowej. „My nikomu się nie kłaniamy i ostrzegaliśmy przed Rosją – robił to również Śp. Prezydent Lech Kaczyński. Śmiano się z nas, kiedy mówiliśmy o zagrożeniach płynących z Moskwy.
My nie chcemy być ani pod niemieckim butem, ani pod rosyjskim – to różni nas od naszych przeciwników politycznych. Chcemy rozmawiać z innymi, ale to ma być forma dialogu.”
Prezes zachęcał do tworzenia Korpusu Ochrony Wyborów, który ma obserwować pracę komisji wyborczych, tak by wybory odbyły się w sposób transparentny.
„Musimy wierzyć w to, że przyszłoroczne wybory zakończą się zwycięstwem. Będzie to zwycięstwo Polski, bo będą rządzić nią ludzie, dla których Polska jest ważna, czyli obóz #ZjednoczonaPrawica. Zwyciężymy!” #DobryRządNaTrudneCzasy
W spotkaniu z Prezesem #PiS Jarosławem Kaczyńskim udział wzięła #AnnaFotyga🇵🇱

Powiązane wpisy