Zgromadzenie Polskiej Wsi

Dzisiaj, 11 grudnia 2022 r. w Przysusze w woj. mazowieckim odbyło się #ZgromadzeniePolskiejWsi, podczas którego najważniejsi politycy Prawa i Sprawiedliwości przedstawili kierunki na przyszłość, jeśli chodzi o rolnictwo. #SiłaPolskiejWsi 🇵🇱🌾
Prezes #PiS Jarosław Kaczyński w #Przysucha: „Dzisiejsze nasze zgromadzenie nie jest przypadkiem, a jest następstwem tego, że Prawo i Sprawiedliwość jest reprezentantem polskiej wsi – jestem z tego dumny! Polska wieś w obliczu trudnych wyzwań dała radę.”
Wicepremier, Minister Henryk Kowalczyk w #Przysucha: „Możemy czuć się bezpieczni żywnościowo, a to zasługa naszych polskich rolników. Ustabilizowanie cen nawozowych jest dla nas kolejnym wyzwaniem, które osiągniemy. To bardzo istotna kwestia.”
Komisarz Janusz Wojciechowski w #Przysucha: „Plan strategiczny dla polskiego rolnictwa został zatwierdzony jako jeden z pierwszych. Przewidywane wsparcie dla gospodarstw hodowlanych to prawie 4 mld euro. Wprowadzając kodeks rolny gwarantujemy rolnikom bezpieczeństwo prawne.”
Premier Mateusz Morawiecki w #Przysucha: „Dziękuję rolnikom za dbanie o naszą tradycję. Chciałbym, aby energia, którą czujemy z polskiej wsi płynęła na cały kraj. Pamiętajmy, że to polska wieś na przestrzeni historii zachowała nasz Naród.”
W #ZgromadzeniePolskiejWsi w Przysusze udział wzięła #AnnaFotyga

Powiązane wpisy