Single Blog Title

This is a single blog caption
12 Maj 2019

Konferencja Rolna

“Jesteśmy konsekwentni w działaniach na rzecz wsparcia rolnictwa i terenów wiejskich” – powiedziała Anna Fotyga podczas konferencji rolnej zorganizowanej przez poseł Dorotę Arciszewską-Mielewczyk z udziałem ministra rolnictwa Jana Krzysztofa Ardanowskiego.

“Współpracowałem z minister Anną Fotygą będąc doradcą Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i cieszę się, że znakomicie dba o interesy wsi i rolnictwa pracując w Parlamencie Europejskim” – powiedział w Gdyni podczas konferencji rolnej minister rolnictwa Krzysztof Ardanowski.

“Anna Fotyga jest naszym liderem, to numer jeden na liście kandydatów na Pomorzu. To osoba niesamowicie doświadczona. Jest byłym ministrem spraw zagranicznych, szefowa gabinetu kancelarii świętej pamięci Lecha Kaczyńskiego, wiceprezydent Gdańska, poseł Sejmu RP. To niesamowite doświadczenie. Jest merytorycznie bardzo dobrze przygotowana i na tych spotkaniach chętnie odpowiada na pytania. Dlatego zapraszamy na kolejne” – mówiła posłanka PiS Dorota Arciszewska-Mielewczyk.

“Cieszę się, że Pani Minister Fotyga jest członkiem komisji spraw zagranicznych, bo Polska jako eksporter płodów rolnych musi mieć reprezentantów, którzy dbają o nasze interesy w negocjacjach unijnych umów handlowych” – mówił w Gdyni Wiktor Szmulewicz, Prezes Krajowej Rady Izb Rolniczych.

Leave a Reply