Single Blog Title

This is a single blog caption
07 Kwiecień 2014

Poseł Antoni Macierewicz w Trójmieście

W sobotę, 5 kwietnia 2014 roku Antoni Macierewicz, poseł i wiceprzewodniczący Prawa i Sprawiedliwości odwiedził Gdańsk i Gdynię. W Gdańsku spotkanie z sympatykami i członkami partii, wśród których nie zabrakło Anny Fotygi, Jolanty Szczypińskiej, Zenona Żyndy, Jana Kiliana, i innych odbyło się w siedzibie NSZZ „Solidarność”.

Poseł Antoni Macierewicz w wypowiedziach odnosił się m.in. do sprawy katastrofy smoleńskiej, zalegalizowania związków partnerskich oraz obecnej sytuacji gospodarczej Polski.

Jednym z przejawów kryzysu, który toczy Polskę jest to , że mamy wrażenie że nieustannie nam się mówi, co mamy robić i myśleć. Próbuje się nas ustawiać. W sytuacji gdy sejm twierdzi, że sto razy ważniejsze od zdrowia, bezrobocia i zbrodni smoleńskiej jest to, jak ułożyć życie między dwojgiem ludzi tej samej płci, to pokazuje jak dalece przestaliśmy z sobą rozmawiać i jak władza próbuje ustawiać rzeczywistość. Problemy, które swoim programem chce rozwiązać PiS związane są z trzema zagadnieniami. To zdrowie, praca i rodzina – powiedział Macierewicz.

Dlaczego niszczy się polski przemysł? Często jesteśmy oskarżani, że mamy spiskową teorię historii, że ciągle widzimy wrogów, a przecież świat jest taki piękny. To nieprawda, ale gdy widzimy, że prezydent Gdańska ciągnie samolot OLT, czyli reklamuje przedsięwzięcie parady oszustów i jednej z największych firm korupcyjnych, to ciśnie się na usta tylko jedno. Zawsze gdy pytamy o to, co się dzieje z polska pracą i służbą zdrowia, to dotykamy problemu korupcji i przestępczości wśród rządzących. Tu nie chodzi o kogoś spod budki z piwem, tu chodzi o systematyczną grabież polskiej pracy i społeczeństwa przez ludzi którzy na co dzień nami rządzą– stwierdził Macierewicz.

Następnie, po południu kolejne  spotkanie odbyło się w Gdyni.

Źródło: dziennikbaltycki.pl

Leave a Reply