Single Blog Title

This is a single blog caption
22 Styczeń 2013

Decyzja w sprawie Lotosu w rękach koalicji rządzącej

Zgodnie z ustalonym przez Marszałek Sejmu harmonogramem podczas jutrzejszego posiedzenia Sejmu o godz. 16.45 odbędzie się debata nad sprawozdaniem Komisji Skarbu Państwa o projekcie ustawy o zachowaniu przez Państwo Polskie większościowego pakietu akcji Grupy Lotos S.A.

W tym samym dniu odbędą się uroczystości pogrzebowe śp. Jadwigi Kaczyńskiej. Oczywiste jest, że posłowie Prawa i Sprawiedliwości nie będą uczestniczyć w posiedzeniu Sejmu podczas omawiania tego punktu porządku dziennego.

W tej sytuacji debata nad sprawozdaniem Komisji o projekcie ustawy o zachowaniu przez Państwo Polskie większościowego pakietu akcji Grupy Lotos S.A. odbędzie się bez udziału posłów Prawa i Sprawiedliwości. Warto przy tym podkreślić, że posiedzenie Komisji Skarbu Państwa zajmujące się sprawą obywatelskiego projektu ustawy o zachowaniu przez Państwo Polskie większościowego pakietu akcji Grupy Lotos S.A. odbyło się w dniu 8 listopada 2012 roku, a zatem można było zaplanować omawianie dokumentu znacznie wcześniej.

Leave a Reply